fbpx
Regionální kancelář: Petrohradská 893/34, 101 00 Praha - Vršovice
+420 257 171 717
kobzaj@psp.cz

Nepřítel útočí vždycky tam, kde je nejmenší odpor a největší šance na úspěch

Nepřítel útočí vždycky tam, kde je nejmenší odpor a největší šance na úspěch

Tlak na multikulturní oblbnutí občanů v dospělém věku očividně nefunguje tak, jak by si manipulátoři přáli. Bylo tedy jasné, že musí změnit taktiku. Je nepřípustné, aby Evropu ovládla vlastenecká protiunijní hnutí! Je tedy nutné do dalších voleb připravit další voliče. Podle zvrácené teorie známého sluníčka Pehe, má do dalších voleb zemřít 500 tis.voličů Zemana. Je tedy nutno se zaměřit na velice důležitou skupinu voličů a to nově nastupující prvovoliče, kteří dosáhnou v roce 21 plnoletosti .Těm je nezbytné trpělivou propagandou již od dětského věku důkladně vymýt hlavu, aby pochopili tu pravou, správnou a jedinou pravdu stejně jako tu správnou a jedinou multikulturní stranu, kterou mají volit.

K dosažení tohoto cíle potřebují v první řadě sehnat dostatek učitelů na základních a středních školách, kteří se ochotně zapojí a kterým tato špinavá práce nebude proti mysli za pár grošíků. Dále pár ochotných aktivistů ze známých „neziskovek“ a pár „umělců“ kteří budou dětem předvádět srdceryvné příběhy „uprchlíků“, aby děti věděly, jací jsou migranti frustrovaní chudáci a jak jim je nutné pomáhat! Samozřejmostí je i nutná podpora ze strany masmédií formou správně multikulturních pohádek se spoustou podprahových poselství.

To vše za naše peníze. Jak podlé a nečestné.

Špinavá chapadla těch, kteří se tolik snaží rozvrátit náš svět, tak míří na ty nejzranitelnější z nás, na naše děti. Systémem propagandistických „projektů“ jako jsou například Světová škola, Jeden svět ve školách, různé další akce podivných „umělců“ chtějí za pomoci indoktrinace naučit naše děti vítat a akceptovat ty, kteří přichází dobýt a ovládnout náš svět. Naučit je nerespektovat až nenávidět vlastní rodiče, tradice ani kulturu, kterou nám odkázali předkové. Jak moc to připomíná glorifikovaného pionýra Pavku Morozova v Sovětském svazu, který udal a nechal odvézt do gulagu své rodiče za protisovětskou činnost. Jak moc se začínáme blížit tomu, co už zde jednou (nebo vícekrát) bylo? Musím se tedy začít ptát: Jaká je úloha např. Člověka v tísni v této špinavé manipulaci? Jaká je úloha Ministerstva školství? Jaká je úloha oněch „umělců“?

Především ale chci vědět: Kdo to kurňa řídí a platí? Vymývání dětských mozků je strašně nebezpečná hra, která jednou stejně vyjde najevo a potom její oběti krutě ztrestají pachatele. Naše děti jsou totiž dědici demokratických tradic , které nám vybojovali naši otcové a dědové. Musíme proto ochránit své děti, musíme ochránit naše školství před infekcí multikulturalismu a aktivismu. Chraňme zbytky zdravého rozumu, který v našem zbídačeném školství ještě (snad) zůstal.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ucitele-zatahuji-sve-sverence-do-politickych-putek-Odporne-a-slizke-General-Blasko-vyzyva-ke-konani-trestni-organy-529067