fbpx
Regionální kancelář: Petrohradská 893/34, 101 00 Praha - Vršovice
+420 257 171 717
kobzaj@psp.cz

Nedemokratická demokracie?

Nedemokratická demokracie?

Jsme svědky majdanizace české politiky, kdy „křičící menšina“ se za podpory propagandistických veřejnoprávních médií snaží zvrátit pro ni nevýhodný výsledek demokratických voleb (sněmovních i prezidentských).

Podle principu že chybějící hlasy ve sněmovně, které jsou drahé a každý hlas zastupuje zhruba 30000 voličů, nahradí daleko méně hlasy křičící na ulicích na všelikých demonstracích.

To, že křičí všelikými jazyky a transparenty si nesou v angličtině žádného „investigativního“ manipulátora z hlavních médií nezaráží. To, jak plynule například navázaly tyto demonstrace na předchozí demonstrace na Slovensku, ani podivné rezervace v hotelích v termínech předcházejících demonstracích, na které upozorňovaly různé zdroje na sítích, také ne.

Je to všechno jenom náhoda?

Pochybuji. Jsem si jist, že prožíváme zásadní ohrožení demokratických principů naší společnosti. Není přece demokratické, aby byť i 40 tisícová demonstrace zpochybnila výsledek voleb, aby demonstrovala proti straně, pro kterou hlasovalo například 500 tis.lidí.

Měli bychom připomínat, že demokracie je hlasem většiny a demokratické je respektovat i takové výsledky, které nemusí odpovídat očekávání anebo cinknutým průzkumům.

Měli jsme diktaturu proletariátu, podařilo se jí svrhnout a proto ji odmítáme nahrazovat diktaturou řvoucí menšiny a placených komparzů, kterou výsledky demokratických voleb nezajímají.

Svolávají demonstrace, které mají pod hesly pravdy a lásky jediný účel: Zpochybnit demokratické principy naší společnosti. Protože právo vyjádřit se svobodně ke směřování země má každý občan jednou za 4 roky v demokratických volbách. Jejich výsledek je závazný pro ty, kterým se líbí i pro ty, kterým se nelíbí. To je totiž DEMOKRACIE!

Takže podobné akce jsou jen popřením demokratických základů našeho světa. Qui bono?
http://forum24.cz/reakce-na-vladu-extremistu-a-komunistu-dalsi-velka-demonstrace/

Tags: