fbpx
Regionální kancelář: Petrohradská 893/34, 101 00 Praha - Vršovice
+420 257 171 717
kobzaj@psp.cz

Kobza (SPD): Že neumíte evropsky? Přeložím do češtiny. Migranty nám cpou hlava nehlava

Kobza (SPD): Že neumíte evropsky? Přeložím do češtiny. Migranty nám cpou hlava nehlava

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kobza-SPD-Ze-neumite-evropsky-Prelozim-do-cestiny-Migranty-nam-cpou-hlava-nehlava-638217

Jedna odpověď

  1. 2020-09-25 Není potřeba žádný migrační pakt napsal:

    2020-09-25 Není potřeba žádný migrační pakt
    Typická princezna koloběžka….. Nač migrační pakt? Je zde Dublin a další předpisy….. Nač pomoc s relokací či repatriací? Dáváme miliardy Eur na ochranu hranic EU, kde je ta ochrana……. Německo (bohužel i ČR) platí miliardy politickým „neziskovkám“ za porušování evropských a námořních zákonů, naloďováním cestujících bez dokladů (neb je při naloďování na pašerácké lodě většinou vyhazují) do Evropy v libyjských teritoriálních vodách a tyto ilegály pašují do Evropy…… Zatímco nevědomý řidič TIR riskuje několikaleté vězení, pokud se mu zločinci vloupají do kamionu, kapitánka „záchranné“ lodi, jako organizátorka celé skupiny zločinců- obchodníků s lidmi, veřejně, navíc i za peníze EU, obchoduje s lidmi a je za to v Německu svými soukmenovci oslavována, bývalému předsedovi italské vlády hrozí za dodržování zákonů mnohaletý trest….. Zločinci z celého světa, kromě znásilňování a vraždění, zapalují řecké tábory, kde mají vše zadarmo. Místo okamžitého vyexpedování těchto zločinců zpět odkud přišli, se jim nabízí azyl v Německu, kde Antifa a další extrémisté doufají, dle veřejnoprávní televize, že jejich senioři (mimochodem označovaní za staré ekologické svině) vyhynou na COVID 19…….
    Žádný migrační pakt, ale důsledné dodržování evropských zákonů a důsledná ochrana hranic EU a Schengenu, to je jediné řešení!! Proč nesmyslně řešit následky, pokud neřešíme příčiny??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *