fbpx
Regionální kancelář: Petrohradská 893/34, 101 00 Praha - Vršovice
+420 257 171 717
kobzaj@psp.cz

Vzpoura obyčejných

Vzpoura obyčejných

Povstání proti totalitě, útlaku, aroganci mocných a ideologické hnilobě masmédií!

Jak ukazují události poslední doby, procházíme velmi turbulentním obdobím kdy obyčejní lidé si začínají uvědomovat, že spoléhat se na elity nemusí být vždy dobrým nápadem. Ony ty elity totiž nedávají vůbec žádnou záruku toho, že jejich řešení je správné a navíc nenesou dohromady žádnou zodpovědnost za to, co se jim, slušně řečeno, nepovedlo. Nenesou ani žádnou zodpovědnost, že jejich řešení mají zlepšovat život občanů!

Nicméně posledních 27 let mediokracie zanechalo na našich elitách nesmazatelný punc pocitu vševědoucnosti, všemoci a nepostižitelnosti. Nyní se však dosud pokorně mlčící obyčejní občané začínají ozývat, že takový způsob vlády ani ideologie nechtějí. Že nechtějí být homosexuály, nechtějí fetovat, nechtějí vítat migranty, nechtějí pornografii či sex show ve veřejných divadlech, nechtějí všemocné neziskovky ani islám. Ouvej ouvej!!!! Zděšení a křik v mediálních kuloárech. Už jim to totiž začíná docházet.

Sebeuvědomění otroků je totiž základem smetení absolutismu.Po letech pauperizace české společnosti najednou lidi křičí, že nechtějí stát pokorně frontu na dotace, že si chtějí sami rozhodovat o svých věcech. Začínají napříč Evropou volit strany a hnutí, které hlásají návrat k národním státům, k národním měnám, k silným pozemním armádám, nezávislému školství a odmítají vnucovanou nelegální migraci.

Myslím, že heslem následujících změn bude:“Už dost! To je náš svět a nenecháme si ho vzít!“.