fbpx
Regionální kancelář: Petrohradská 893/34, 101 00 Praha - Vršovice
+420 257 171 717
kobzaj@psp.cz

Pakt o uprchlících podepsán. Kvóty v nové podobě. Jak hlasoval Babiš?

Pakt o uprchlících podepsán. Kvóty v nové podobě. Jak hlasoval Babiš?

Podraz: Pakt o uprchlících podepsán. Kvóty v nové podobě. Jak hlasoval Babiš? V rozporu s ústavou a národními zájmy. Neschopnost, slabost, či něco horšího? Kličkují a mlží. Trójský kůň je vtažen za hradby.

Česká republika tento týden (prostřednictvím hlasování našeho zástupce, instruovaného ministerstvem zahraničních věcí) na Valném shromáždění OSN podpořila tzv. Globální pakt OSN o uprchlících.

Vládní představitelé, a to zejména premiér Babiš a ministr zahraničních věcí Petříček, předvedli v souvislosti s touto záležitostí neuvěřitelnou neprofesionalitu, nekompetentnost a neserióznost, které jsou u takto vysokých ústavních činitelů přinejmenším zarážející.

Silácké řeči

Nejprve v sobotu 15. 12. odpověděl premiér na otázku deníku Právo, jak se jeho vláda postaví k Paktu o uprchlících takto: „…už jsem o tom mluvil s panem Hamáčkem a ministrem zahraničí Petříčkem a požádal jsem je, abychom se k tomu paktu nepřipojili. Myslím si, že nepotřebujeme žádné globální pakty, aby nám pak někdo říkal, co máme dělat a co ne…

Pokračování zde.

 

Tags: